Víkendové splutí Berounky

Chcete jet na vodu, ale nemáte loď, nebo se vám nechce nic zařizovat? Poplujte s námi do nejkrásnější části Berounky v přírodním parku Horní Berounka. Zajistíme vám loď, dopravu i ubytování.

Vše, co musíte udělat, je přijet k nám do kempu a my se postaráme o to ostatní. Odvezeme vás i s lodí na místo, odkud s dostatečnou časovou rezervou doplujete zpět do kempu. Zde přenocujete a druhý den opět vyrazíte po řece. Z místa, kde zakotvíte, vás odpoledne či večer opět přivezme. Vaše cesta tudíž opět končí v kempu. Nemusíte tedy řešit dopravu - pohodlně odjedete k domovům svým vozem.

Plán splutí

  • Příjezd: V pátek večer příjezd do kempu. Ubytování ve vlastním stanu nebo v našich chatkách
  • Start: V sobotu ráno vás odvezeme proti proudu do kempu Kobylka (Liblín), kde si vyzvednete lodě či rafty, včetně vodáckého vybavení dle objednávky. Zahájíte plavbu. Doplujete do svého kempu, kde jste ubytovaní.
  • Noclech: Večer dorazíte zpět do kempu, kde přenocujete ve stanu či v chatce. Můžete využít naší restauraci s výbornou domácí kuchyní.
  • Cíl: V neděli budete pokračovat dál po proudu až na Zvíkovec. Tam na vás bude čekat doprava, která vás odveze zpět do kempu (U Mloka), kde víkendové splutí končí.

Rezervace

Na telefonu 725 348 980 či e-mailu info@umloka.cz nebo rezervace on-line.

V rezervaci prosím uveďte počet chatek včetně počtu lůžek (pokud budete chtít spát v chatkách), počet lodí (či raftů) a počet osob do dopravy.

Chci půjčit jen loď

Pokud chcete půjčit pouze loď? Můžete v naší půjčovně lodí